Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy da się spasować lampę na "tip-top" po małym &q

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Czy da się spasować lampę na "tip-top" po małym &q

    Proszę o wymiary głośników przód i tył do Octavi I

    I propozycje o lepszy dźwięk

  • #2
    Czy da się spasować lampę na "tip-top" po małym &q

    Witam,
    najpierw kawałek historii ku przestrodze.
    Warszawiacy i osoby znające Grochów pewnie będą wiedziały o którym miejscu mówię.
    Mianowicie 09.12.2008 stojąc na ulicy Dwernickiego, skrzyżowanie z Podskarbińską, lewoskręt w Podskarbińską w kierunku Grochowskiej, miałem czerwone światło. Z lewej strony skręcało w prawo białe Cinquecento. Facet się nie wyrobił w zakręcie. Pocelował mi w "lewą czołówkę". Miał 1,7 promila.
    Skutek jest taki, że mam auto z 16000 przebiegu i już nie mogę powiedzieć o nim "bezwypadkowe".
    Naprawa wykonywana w serwisie Sinclan Bis w Wesołej. Mam jednak pytanie do Was - czy da się spasować lampę tak, żeby była jak w fabrycznie montowana? Chodzi mi o to, że prawa lampa jest równa powierzchnią z maską i zderzakiem, a lewa, a szczególnie tak jakby jej "rogówka" (wzorując się na ludzkim oku) lekko wystaje, że tak to nazwę poza obrys maski i zderzaka. Drażni mnie to, bo niby oryginalne nowe części, a widać ten "szkopuł".
    Jutro w miarę możliwości zrobię fotki tego detalu. Póki co wstawiam fotki sprzed naprawy.
    Poradźcie, czy jest sens to reklamować i się szarpać. Kolega miał podobną przygodę w kilkumiesięcznej Vectrze i też mu podobnie spasowali....

    ]"]Link

    ]"]Link

    ]"]Link
    Moja strzałka Nie wymuszajcie pierwszeństwa, to szkodliwe dla zdrowia...

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez czachus
      czy da się spasować lampę tak, żeby była jak w fabrycznie montowana
      teoretycznie tak - praktycznie malo komu chce sie w to bawic

      Komentarz


      • #4
        No tak...
        Ważne, że sprawna i w sumie mały "dzwon"
        Ciekawe jakby spasowali elementy jak byłoby coś większego. Mam nadzieję, że nie będę musiał sprawdzać...
        Moja strzałka Nie wymuszajcie pierwszeństwa, to szkodliwe dla zdrowia...

        Komentarz


        • #5
          to mozna zakwalifikowac praktycznie jako szkoda parkingowa - bo uszkodzenia znikome

          Komentarz


          • #6
            Na wszelki wypadek porobiłem zdjęcia, bo jak będę ją sprzedawał to, żeby kupujący nie wymyślił sobie, że była skasowana do połowy :lol:
            Ale to czas mocno przyszły, bo póki co to mam jeszcze 4 lata spłaty leasingu :P
            Moja strzałka Nie wymuszajcie pierwszeństwa, to szkodliwe dla zdrowia...

            Komentarz


            • #7
              Wszystko da rade zrobic. Lacznie ze spasowaniem lampy po takim malym uderzeniu. Niechcialo sie w serwisie tego zrobic na tip top wiec odwalili maniane.
              Skoda Octavia Combi 2012 elegance 2.0 TDi 140 KM 320Nm

              Komentarz


              • #8
                Czyli co - upomnieć się o poprawienie?
                Moja strzałka Nie wymuszajcie pierwszeństwa, to szkodliwe dla zdrowia...

                Komentarz


                • #9
                  Dokladnie tak. Kiedys pracowalem w serwisie blacharsko lakierniczym i klienci nawet polonezami podjezdzali na poprawki jesli cos im nie pasowalo. Wiec do poprawki. Meczyc ich dalej.
                  Skoda Octavia Combi 2012 elegance 2.0 TDi 140 KM 320Nm

                  Komentarz


                  • #10
                    No to chyba podjadę. Przeraża mnie tylko wizja ponownego braku auta, bo pewnie w 1 dzień tego nie zrobią...
                    Moja strzałka Nie wymuszajcie pierwszeństwa, to szkodliwe dla zdrowia...

                    Komentarz


                    • #11
                      Mozesz sie umowic na wizyte jak autko niebedzie az tak bardzo potrzebne, chyba ze jest no to klops. Ale powinni spasowac lampe w kilka godzin max. Z reguly to bylo kilka minut bo kilka srubek odkrecic i wsunac lampe spasowac dokrecic
                      Skoda Octavia Combi 2012 elegance 2.0 TDi 140 KM 320Nm

                      Komentarz


                      • #12
                        ja po wymianie przodu na po liftowy sam ustawiałem lampy bo jak założyli je w zakładzi blacharskim to szpary miedzy grilem i maską były straszne zeszło mi około 2 godzin

                        jak pisałeś robiłeś w ASO więc jedź do nich niech poprawiają i sam sie w to nie baw
                        ROCZNIK 98 PO LIFTINGU ;-) ---> fotki

                        JOHNNY II ASC + SIRIO AS-100

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X